Хемотон Галон Вода Бокал Стакло Стомна Чиста Вода Стомна Со Капак: 2200мл Пластични Стомна Пијалок Бокал Тенџере Контејнери За Топол Ладен Ладен Чај Сангрија Лимона?

Хемотон Галон Вода Бокал Стакло Стомна Чиста Вода Стомна Со Капак: 2200мл Пластични Стомна Пијалок Бокал Тенџере Контејнери За Топол Ладен Ладен

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Вода бокалГолем капацитет, производот е доволен за вашето семејство секојдневно пијте или забавувајте гости на забавата.Изработен од висококвалитетни материјали, производот е практичен и издржлив за долгорочна употреба. Топла вода бокал.Со елегантен изглед, погоден за спална соба, дневна соба или вашата канцеларија маса. Тегла со вода, производот е погоден за повеќето течни пијалоци, вода, чај итн. И тоа може да се користи во многу прилики дома или канцеларија. Стомна за ладен пијалок, големиот капацитет обезбедува долготрајна употреба и носи елегантно чувство за пиење без разлика на вода или чај.Голем капацитет, производот е доволен за вашето семејство секојдневно пијте или забавувајте гости на забавата.Изработен од висококвалитетни материјали, производот е практичен и издржлив за долгорочна употреба. Топла вода бокал.Со елегантен изглед, погоден за спална соба, дневна соба или вашата канцеларија маса. Тегла со вода, производот е погоден за повеќето течни пијалоци, вода, чај итн. И тоа може да се користи во многу прилики дома или канцеларија. Стомна за ладен пијалок, големиот капацитет обезбедува долготрајна употреба и носи елегантно чувство за пиење без разлика на вода или чај.

Основните својства

Додатоци на производот