Сребрени Лажици Големи Чинии за Еднократна Употреба За Забави - Пластична Чинија За Сервирање – Сад За Салата За Забава – Гроздобер Врежан Раб – 35 мл. - 3 КОМПЈУТЕР,

Сребрени Лажици Големи Чинии за Еднократна Употреба За Забави - Пластична Чинија За Сервирање – Сад За Салата За Забава – Гроздобер

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : нетоксичен, Направен од пластични материјали со висока категорија во тешка категорија, Безбеден за употреба за топла, влажна или ладна храна ВКЛУЧУВА : 3 35 мл Чинии. ГРОЗДОБЕР ДИЗАЈН : Чувствувајте се како да сте патувале назад во времето. Овие големи чинии за сервирање имаат детален врежан раб што му дава шармантен гроздобер ефект. ЦВРСТИ и ИЗДРЖЛИВИ : Овие чинии за еднократна употреба за закуски се доволно цврсти за да се справат со тешка храна. Никој нема да знае дека се работи за еднократна употреба, изработени од врвни пластични материјали, тајната е ваша. ПОГОДНОСТ : овие пластични чинии за сервирање за еднократна употреба се алтернатива без проблеми за вистински прибор за сервирање. Едноставно фрлете по забавата и опуштете се. Можете исто така да ги измиете и повторно да ги користите ако сакате. ГИ ОПСЛУЖУВА СИТЕ ВАШИ УГОСТИТЕЛСКИ ПОТРЕБИ : оваа пластична чинија за сервирање за забави е идеален сад за сите ваши партиски потреби, користете ја за да прикажете што било од овошје до салати до чипс. Голем Пластичен Сад за Сервирање – Елегантен Послужавник За Длабоко Сервирање - Гроздобер Врежан Раб – 35 мл. - 3 КОМПЈУТЕР – Бело.

Основните својства

Додатоци на производот