Знак за Бар со остриги, Знак За Име На Ресторан Со Морска Храна, Приспособен Знак За Куќа На Плажа, Алуминиумски Декор На Куќа на Плажа - 9 х 36

Знак за Бар со остриги, Знак За Име На Ресторан Со Морска Храна, Приспособен Знак За Куќа На Плажа, Алуминиумски Декор На Куќа

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

ДОМАШЕН ДЕКОР : Сосема нов алуминиумски знак 9 " х36 " со заоблени агли Лесен за читање текст со живописен графички дизајн. ПРАВИ ОДЛИЧЕН УНИКАТЕН ПОДАРОК : Совршен За родендени, Денот На Таткото, свадби, Божиќ, ноќта на вештерките и секоја пригода! Испратете го како семеен подарок! Нашите метални знаци може да се прилагодат, што ќе ви овозможи да додадете личен допир и да го направите вашиот подарок поспецијален. НАПРАВЕНО во САД : овој метален знак е гордо направен во САД во нашата продавница Во Лизтон, Индијана. Направени со локално извори премиум материјали направени од луѓе кои уживаат во она што го правиме и тоа покажува во готовите резултати. ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ : металниот знак има 2 погодно поставени претходно дупчени дупки за монтирање или инсталација без проблеми. ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ : Ви Треба поинаков текст во знакот? Ние Во Продавницата За Знаци Лизтон сме посветени на вашето задоволство, затоа ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе ви помогнеме да го направите тој совршен уличен знак. Знак за Бар со остриги, Персонализиран Знак За Име На Ресторан Со Морска Храна, Приспособен Знак За Куќа На Плажа, Метална Куќа На Плажа Декор9 х 36 инчи Сосема Нов Знак! Новина знак совршен за висат во вашиот дом. Нашите знаци за новина се одличен ѕиден декор, изработен од Цврст Алуминиум. Сите наши улични знаци се направени Од Премиум Материјали, купени во сад.

Основните својства

Додатоци на производот