2 ПАРЧИЊА Маскара Штитник За Трепки Алатка За Штитник, Мултифункционална Сенка За Очи За Очи Помошни Штитници, Силиконска Алатка За Брза Шминка За Очи За Повеќекрат

2 ПАРЧИЊА Маскара Штитник За Трепки Алатка За Штитник, Мултифункционална Сенка За Очи За Очи Помошни Штитници, Силиконска Алатка

Това е достапна
DEN 143.84
Количина на стоки:

●Совршено Помагало За Шминкање На Очите●Уникатна искривување на полумесечина за совршено вклопување околу окото, совршено за заштита под очите од остатоци од шминка Идеална помош за нанесување маскара, ајлајнер, сенка за очи итн. ●Висококвалитетен Силикон●оваа алатка за ајлајнер е изработена од силиконски материјал за храна.Издржлив, отпорен На Висока температура, Перат и Еднократно.Мека и еластична, лесна за чистење. ●Лесен За Употреба ● Променете го начинот И заштедете време за шминкање што совршено одговара на кожата на секоја личност, лесно се црта во облик на ајлајнер, мачкино око и зачадено око makeup.It е многу погоден за почетници или мајстори на шминка, за да додадете шармантна шминка на очите. €Лесно За Чистење●калапот за ајлајнер за повеќекратна употреба може повторно да се нанесува повеќе пати, можете лесно да го исчистите со вода или хартиени крпи и добро да го чувате за следната употреба. ●Мал И Пренослив Q алатката за ајлајнер е мала и извонредна, а центарот е издлабен, што е погодно за складирање и носење.Одличен подарок за најблиските, семејството, пријателите и колегите. Тимот на донано е специјализиран за професионална технологија во Убавина И Шминка. Во согласност со првичната намера На "Прво Искуство На Клиентите", придржувајќи се кон концептот на брендот За "Прво Квалитет, Прво Производ", држејќи се до првобитната намера,настојувајте да создадете модерен изгледи висококвалитетни производи за убавина.

Основните својства

Додатоци на производот