Цезар 1-Лт Сконце-Јаглерод

Цезар 1-Лт Сконце-Јаглерод

Това е достапна
DEN 1104.00
Количина на стоки:

Рачно Изработена Рециклирана Челична Рамка Премиум Кристални Украси. Завршено Во Карбид Црно. Со ваква гламурозна мешавина на дизајнерски инспирации, цезар ќе го поздрави секој гостин што ќе влезе во собата. Колекцијата Цезар го опфаќа раскошот, деталите и впечатливиот стил на Модерниот Глам и го комбинира со класичниот симбол на ловоровиот венец, митолошкиот симбол на победата. Без разлика дали служи како централен дел, или како акцент на вашата целокупна визија, Цезар сигурно ќе биде неверојатен триумф во вашиот план за внатрешен дизајн. Sku : 367w01cb Заврши : Јаглерод Империјал Спецификации : 10 во. Метрички Спецификации : 25,4 см В х 30,48 См Ч х 15,24 См Екстра; 2,77 Кг Светилки : 1 х 60В Канделабри, Не Се Вклучени Кликнете овде За да го видите/преземете Листот Со Инструкции.

Основните својства

Додатоци на производот