Кожата на mothyskins Компатибилна Со Контролорот Microsoft Xbox 360-Гроздобер Знаме | Заштитно, Издржливо И Уникатно Обвивка Од Винил Налепници / Лесно За Нанесување, Отстранува

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Контролорот Microsoft Xbox 360-Гроздобер Знаме | Заштитно, Издржливо И Уникатно Обвивка Од Винил Налепници

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Контролер Мајкрософт Xbox 360! Не ви се допаѓа кожата На Гроздобер Знаме? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашиот Xbox 360 Контролер ќе биде уникатен како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба!. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Ставањето На Вашата Моќна Кожа На Вашиот Xbox 360 Контролер е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, познавања на персоналот е тука за да им помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!. ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Ние Користиме само 3м винил од автомобилско одделение, најдоверливиот бренд во индустријата, Моќни Кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. Дали Сакате Вашиот Контролер Microsoft Xbox 360 Да Изгледа Поинаку Од Останатите? Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа гроздобер знаме на кожата е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други Моќни дизајни На Кожи, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Дали Сакате Да Го Заштитите Вашиот Xbox 360 Контролер? Со Моќни Кожи, Вашиот Контролер Xbox 360 е заштитен од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте го Вашиот Контролер Xbox 360 со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Нарачајте Со Доверба-Задоволство ! Моќните Кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет Во Сад и поддржани од нашето задоволство ! Детали за производот : налепница За винил налепница НЕ Е ТВРДА ФУТРОЛА Мат Финиш Ултра Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки Стотици различни дизајни Мајкрософт Xbox 360 Контролер не е вклучен.

Основните својства

Додатоци на производот