uxcell 80pcs M3 10+6mm Женски Машки Конец Месинг Хексадецимален Ќор-Сокак Растојание Завртки Пхб Столб

uxcell 80pcs M3 10+6mm Женски Машки Конец Месинг Хексадецимален Ќор-Сокак Растојание Завртки Пхб Столб

Това е достапна
DEN 716.80
Количина на стоки:

Име На Производот : Хексадецимален Растојание Должина на Машки Конец : 6мм / 0,24-инчен ; Должина На Женски Конец : 10мм / 0,39-инчен ; Ширина На Шестоаголна Страна : 5,2 мм / 0,2-инчен. Големина На конец : М3 ; Вкупна Должина : 16мм / 0,63-инчи ; Нето Тежина : 108гр; Материјал : Месинг; Боја : Златен тон. Месинг материјал, машки женски тип навој, и тоа е совршено за монтирање помеѓу пхб кола и машински одбори. Содржина на пакетот : 80 (+/-2%)компјутери x Хексадецимален Растојание. Опис : месинг материјал, машки женски тип навој, и тоа е совршено за монтирање помеѓу пхб кола и машински одбори.спецификации : Име На Производ : Хексадецимален Ќор-Сокак Должина На Спејсермале : 6мм / 0,24-инчи Женска Должина На Конецот : 10мм / 0,39-инчен Ширина На Страната : 5,2 мм / 0,2-Инчен Конец Големина : М3тотална Должина : 16мм / 0,63-Инчен Тежина : 108гматеријал : Месинг Боја : Златен Тонпакет Содржина : 80(+/-2%)Компјутери Х Хексадецимален Изолатор На Ќор-Сокак.

Основните својства

Додатоци на производот