Традиционални Стрелаштво Снимање Кожа Ракавица Ракавица Вистинска Кожа

Традиционални Стрелаштво Снимање Кожа Ракавица Ракавица Вистинска Кожа

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

100% вистинска кожа Стрелаштво Кожени Ракавици. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ Сите Производи Се Одличен Квалитет Со Гарантирано Задоволство Од 100% ЗАБЕЛЕШКА : 2 Ракавици Оглас, Лак ракавици носат Лева или Десна рака и 4 Прсти ракавици носат Десна или Лева рака. ТОП КВАЛИТЕТ СТРЕЛЦИТЕ СНИМАЊЕТО РАКАВИЦА ЌЕ СЕ ПРОТЕГА МАЛКУ СО УПОТРЕБА. СУПЕР КВАЛИТЕТНА МЕКА ЦРНА (сенка може да варира) КОЖА со ЦРНО ЗАСИЛУВАЊЕ СО ДВОЕН ПРСТ. МНОГУ УДОБНА И КВАЛИТЕТНА РАКАВИЦА ОДГОВАРА НА ДЕСНАТА РАКА.

Основните својства

Додатоци на производот