GTownWorks 112mm 4.41 Тркала Центар Капи За Балистички Теренски Тркала WX02-114.3-127-5h LG0805-13 Центар Hubcaps, 4 Пакет Црна &засилувач; Сребрена Центар Капак Замена

GTownWorks 112mm 4.41 Тркала Центар Капи За Балистички Теренски Тркала WX02-114.3-127-5h LG0805-13 Центар Hubcaps, 4 Пакет Црна

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

€Висок Квалитет : abs пластика, 100% сосема нов Издржливото централно капаче ЗА СТОМАЧНИ мускули е отпорно на корозија. Централните капачиња на центарот на тркалата се дизајнирани да го подобрат изгледот на вашиот центар на тркалата, а исто така да го одржуваат крајот на вашите центри чисти, така што тие се полесни за одржување. ●Големина : Надворешен Дијаметар : 112мм/4,41 инчи, Вкупна Висина : 59мм/2,32 инчи. Ве молиме користете дигитален дебеломер за да ги проверите оригиналните димензии на капачето доколку не сте сигурни. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме слободно контактирајте не. Fitment : овие капачиња на централните тркала се компатибилни со Универзални ТРКАЛА ЗА РЕМБАЛИСТИЧКИ ТЕРЕНСКИ ТРКАЛА. Дел број : WX02 -114.3-127-5 H LG0805-13. За многу видови на возила. (Важна големина : OD_ 4. ве молиме проверете ја големината со вашата оригинална). Потоа, за поголеми или помали димензии, можете да ги најдете во нашата продавница (челик. ●Лесна Инсталација : лесно е да се инсталира, директно да се навртува на своето место откако ќе ги отстраните старите капачиња и да уживате во новиот изглед. Можете да прикачите ново лого поболно на тоа, правејќи го вашиот автомобил да изгледа ново и да се чувствува поудобно.

Основните својства

Додатоци на производот