PDGJG 18-Инчен Тенок Прстен Светло LED Само Снимање Видео светилка Со Статив Телефон Клип, Погоден За Живо Фотографија Студија

PDGJG 18-Инчен Тенок Прстен Светло LED Само Снимање Видео светилка Со Статив Телефон Клип, Погоден За Живо Фотографија Студија

Това е достапна
DEN 942.08
Количина на стоки:

18 инчен прстен светилка : затемнувачки, прилагодлив ефект на осветлување Специјален дизајн НА ЛЕР, лесен и пренослив. Постојан погон на струја, мала потрошувачка на енергија. Прстенестата ламба може да се ротира за 360 степени, а светлината достигнува до секој агол. Може да се користи за светла за фотографирање на отворено, светла за полнење во затворени простории, портрети, свадбена уметност, рекламна фотографија, снимање видео итн. Опишете 18 инчен прстен светилка : затемнет, прилагодлив ефект на осветлување.Специјален дизајн НА ЛЕР, лесен и пренослив.Постојан погон на струја, мала потрошувачка на енергија.Прстенот светилка може да се ротира 360 степени, а светлината достигнува секој corner.It може да се користи за светла за фотографирање на отворено, светла за полнење во затворени простории, портрети, свадбена уметност, рекламна фотографија, снимање видео итн.Список за пакување : 1 сет х пополнете лајтни : 1 ве Молиме дозволете грешка од 2-3% поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи. Бојата може да варира поради екранот, ве молиме погледнете го физичкиот објект.Светилка Пополни Светлина.

Основните својства

Додатоци на производот