Хитроу хс120039 81-Добро Решетка За Складирање На Микротуби, Портокалова

Хитроу хс120039 81-Добро Решетка За Складирање На Микротуби, Портокалова

Това е достапна
DEN 3915.84
Количина на стоки:

Направено од полипропилен Чувајте микро цевки или криогени ампули. Лесно отворен, капак за триење. Компактен отпечаток за микро цевка и криогено складирање на вијалата. Секоја Научна кутија За Складирање На Микро цевки Хитроу е дизајнирана за брза визуелна идентификација.

Основните својства

Додатоци на производот