Женски Гинеколошки Уред За Терапија Со Вагинитис, ЛЕД Дисплеј, Вибрирачка Масажа Дома-Користете Вагинална Терапија Со Црвено Сино Светло, Женски Жени Уред За Терап

Женски Гинеколошки Уред За Терапија Со Вагинитис, ЛЕД Дисплеј, Вибрирачка Масажа Дома-Користете Вагинална Терапија Со Црвено Сино Светло,

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

БОЈА : Розова, ЛУКСУЗ! Вагинално подмладување стапче ПРЕДВОДЕН Екран прикажано време на батеријата итн. лесен за ракување. Неинвазивна, безболна латернатива за подобрување на здравјето на вагината, затегнување и целокупно здравје преку иновативна светлосна терапија и вибрации. Ја користи технологијата на црвено-светло и сино светло за револуционерна вагинална нега. Без лекови, Црвеното светло НА 650 NM може да навлезе длабоко во дермалните слоеви на кожата за да го стимулира протокот на крв и да го зголеми снабдувањето со кислород и хранливи материи. СИНО светло ЛЕР 477нм има најзначајно влијание врз површинските слоеви на кожата и ќе ве остави да се чувствувате свежи без да влијаете на вашата деликатна PH рамнотежа. Ја апсорбира светлината и ја претвора во енергија за да и помогне на вашата вагина да го изврши природниот начин. Комбинацијата на светлосна бранова должина, густина на енергија , времетраење на третманот и повторување е многу истражувана за да се дадат најдобри резултати. ЦРВЕНО-светлосни LED ДИОДИ, нежна топлина и звучна технологија даваат резултати од зголемена циркулација и подобрено здравје на вагината во рок од неколку недели со користење на овој светлосен уред за 20-30mins дневно. Се покажа дека го подобрува подмачкувањето на вагината, сензацијата, јачината на карлицата и сексуалната функција.

Основните својства

Додатоци на производот