35 ПАРЧИЊА Комплет За Резба На Тиква За Ноќта На Вештерките, Професионални Алатки За Резба На Тиква Поставени Со Матрици Свеќи Торба За Носење, Нож За Резба На Тиква ?

35 ПАРЧИЊА Комплет За Резба На Тиква За Ноќта На Вештерките, Професионални Алатки За Резба На Тиква Поставени Со Матрици Свеќи Торба

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Резбањето тикви е забавна традиција за ноќта на вештерките Нема подобар начин да го прославите големиот фестивал од резба на некои тикви. Комплетниот комплет за резба од тиква е совршен за да направите фенер од тиква со вашите деца, подготвувајќи се за среќен Ден на Ноќта на Вештерките. Овој класичен комплет се-во-едно ќе ги истакне вашите украси За Ноќта на Вештерките. Децата под 9 годишна возраст се обврзани да го користат производот под надзор на возрасни!. Прикачете ја налепницата на тиквата според изразот на лицето во горниот лев агол и издлабете ја. ?●Делукс и Сеопфатен Сет● : комплетот За резба На тиква Арскниек дава се што ви треба за да направите фенер од тиква. Вклучува 5 алатки за сечење и вајање, 6 двострани детали ножеви за резба, 12 ЛЕД свеќи, 12 матрици за резба од тиква, 1 торба за складирање, 1 извонредна кутија. Без разлика дали е почетник или професионален резбар, може брзо да почне да се користи. ?®Висок Квалитет И Издржлив Q : Сите сечила се изработени од тежок нерѓосувачки челик и цврсто добро поврзани со рачката, не грижете се дали сечилата ќе паднат, ќе се откинат или ќе ' рѓосаат. Designedономски и нелизгачка дизајнирана рачка обезбедува подобра удобност и зафат. Комплет за резба опремен со портокалова кеса за пакување за носење и складирање. ?●Професионална и Широка Примена : Различни форми на алатки за резба имаат различни функции кои ќе ви помогнат да исечете И создадете реални 3д детали од тиква, како што се косата, забите, носот и очите. 6 цврсти двострани ножеви за резба не само што можат да издлабат тикви, туку и друг зеленчук, овошје, сапун, керамика, глина итн. Тоа е задолжително за љубителите на резба!. ?①Побрзо И Полесно● : многу алатки за сечење тиква и многу живописни налепници, за да можете да извајате неколку тикви со пријателите или семејствата во исто време. Реални ЛЕД светла за свеќи, затегнете го прекинувачот за вклучување, веднаш уживајте во топлиот блиц. Само следете 6 едноставни чекори на кутијата, совршен фенер од тиква е завршен. ?●Уживајте Во Времето На Ноќта На Вештерките● : Создавањето џек-о-фенер е забавна активност за целото семејство.

Основните својства

Додатоци на производот