Тојвиски Рачен Декор Ткаени Корпи За Picан Корпа За Пикник Со Рачка Во Облик На Чоколадо Корпи За Подароци За Бонбони Корпи За Ткаење Организатор На Домаќинства 25х20с

Тојвиски Рачен Декор Ткаени Корпи За Picан Корпа За Пикник Со Рачка Во Облик На Чоколадо Корпи За Подароци За Бонбони Корпи За Ткаење Организатор

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Мултифункционален : цветна корпа, но и корпа за складирање Изработена од врвен материјал, цветната корпа е издржлива за долгорочна употреба. Совршен начин за боење и заживување на просторот за живеење со неколку цвеќиња. Компактен и лесен по тежина, нема да зазема многу простор. Погоден за украсување на домот, дневна соба, спална соба, хотел, продавница за цвеќиња и така натаму. Опис Оваа ставка е ткаена корпа за складирање со фина изработка. добро изработен премиум материјал, издржлив и практичен за безбедна употреба. Оваа корпа за складирање е многу одлична за држење зеленчук, овошје или некои други работи. Одличен избор за подароци за вашите пријатели или семејства, погоден за пикник, домашна и забава. Карактеристики Боја : Каки Материјал : Големина На Дрво ( И) : 20. 00см Големина (Л) : 25. 00см Пакет Вклучувајќи 1 х Цвет Кошница.

Основните својства

Додатоци на производот