ЕДСРДРУС 3 Ролс Маскирање Филм 79 х 65,6 Стапки, Користете Во Затворени Простории И На Отворено, Маскирање Пластична Фолија Сликарство Заштита )

ЕДСРДРУС 3 Ролс Маскирање Филм 79 х 65,6 Стапки, Користете Во Затворени Простории И На Отворено, Маскирање Пластична Фолија

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Мултифункционален : лесен филм за маскирање маска нуди целосна заштита за секој проект! Користете пластична фолија за адсорпција за сликање автомобили, заштита на апарати, реновирање на домови и надворешно сликање Лесен за Употреба : Практично секој може да го користи овој брз и удобен филм за маскирање. Едноставно обезбедете ја заштитната фолија и разоткријте ја пластичната хартија за маскирање. Исечете листови за сопствени проекти. Висококвалитетен : филмот За Маскирање е лесен, ОТПОРЕН НА УВ И отпорен на гребење. Лентата и завесата со висока густина нудат зголемена издржливост и покриеност. Долготрајно заштитно решение! Пластичен филм изработен од 100% полиетиленски материјал. Овој нетоксичен материјал е безбеден за употреба околу деца и кучиња. Изберете еколошки безбедна крпа за капка боја денес!. Напредно Покривање : Иновативната статичка прицврстување нуди врвна заштита за сите површини. Користете премиум филм за заптивки за да ги заштитите апаратите за домаќинство, ѕидовите и мебелот од остатоци за време на самостојни проекти. Може да се користи со разделувачи. За употреба со : филмот За маскирање Едсрдрус е идеален за сликање автомобили, покривање опрема и заштита на апарати. Оваа лента може да одолее на температурата до 248°F (120°C) до 30 минути со одлична ОТПОРНОСТ НА УВ. Достапни се пет големини : 22 инчи, 43ин, 79ин, 118ин, 171ин. 65,6 стапки (20 метри) по ролна, три ролни по сет. Можете исто така да изберете комбинација пакет од пет големини заедно. Мултифункционален : лесен филм за маскирање маска нуди целосна заштита за секој проект! Користете пластична фолија за адсорпција за сликање автомобили, заштита на апарати, реновирање на домови и надворешно сликање. Лесен за Употреба : Практично секој може да го користи овој брз и удобен филм за маскирање. Едноставно обезбедете ја заштитната фолија и разоткријте ја пластичната хартија за маскирање.

Основните својства

Додатоци на производот