Групата Хилман 55382 Мало Копче За Стегање М, 5/8-Инчен х 8-32, 4-Пакет

Групата Хилман 55382 Мало Копче За Стегање М, 5/8-Инчен х 8-32, 4-Пакет

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Земја На Потекло : Сад Број На Модел : 55382. Точка Пакет Димензии : 2. Точка Пакет Тежина : 0. Опис на производот копчињата за Стегање се основни компоненти кои функционираат со обезбедување силен стисок или сигурна контрола преку употреба на елементи како што се текстурирање, виткање, лобуси или крилја. Овие копчиња се идеални за апликации кои бараат брзо прилагодување на рацете. Од Производителот копчињата за Стегање се основни компоненти кои функционираат со обезбедување силен стисок или сигурна контрола преку употреба на елементи како што се текстура, виткање, лобуси или крилја. Овие копчиња се идеални за апликации кои бараат брзо прилагодување на рацете.

Основните својства

Додатоци на производот