Абаодам Минијатурна Витрина Чиста Стаклена Купола Клош Со Дрвена Основа Послужавник За Срце Рачка Клоче Тегла Со Ѕвончиња За Торта Централно Парче Маса За Десертн

Абаодам Минијатурна Витрина Чиста Стаклена Купола Клош Со Дрвена Основа Послужавник За Срце Рачка Клоче Тегла Со Ѕвончиња За

Това е достапна
DEN 258.56
Количина на стоки:

Стаклена Купола Украс Транспарентно Стакло Покритие Со Дрво База Канцеларија Дома Декорација оваа ставка е изработена од врвно стакло и дрвен материјал, издржлив, убав и стилски Транспарентна Стаклена Купола Стаклена Купола Со Дрво База Цвет Дисплеј Купола Бесмртна Цвет Покритие Стакло Купола Декор. Прикажете ги вашите негувани спомени, скапоцености, фигурини, па дури и убави вештачки растенија со прекрасна тегла со проѕирно стакло и дрвена основа. Заоблениот стаклен капак, со нежна рачка на врвовите, лесно се крева од основата за да можете да пристапите до неговата содржина.р аранжмани, украсни фигурини и многу повеќе. Јасно Стакло Десерт И Сирење Клош Купола со Бамбус Дрво Служат Послужавник Мини Кекс Дисплеј Штанд. Опис добро за како подарок за вашето семејство или љубовник. Тоа може да го зачува вашиот цвет долго време за прикажување. Карактеристика-Материјал : Дрво+ Стакло-Големина : 17, 5Х13, 5Х13, 5СМ, Вклучувајќи 1 х Цветна Стаклена Купола.

Основните својства

Додатоци на производот