ЕПАНО ЗА Гармин Феникс 7С 6С 5С Часовници 20мм Нараквица За Феникс 6с Про 5с Плус Розово Злато Тока Силиконски Ремени За Зглоб Со Брза Замена

ЕПАНО ЗА Гармин Феникс 7С 6С 5С Часовници 20мм Нараквица За Феникс 6с Про 5с Плус Розово Злато Тока Силиконски Ремени За Зглоб Со Брза

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Основните својства

Додатоци на производот