B&засилувач; C Орел BFN-134G 1-3/4-Инчен x 25 Степен Галванизиран Агол Заврши Ноктите

B&засилувач; C Орел BFN-134G 1-3/4-Инчен x 25 Степен Галванизиран Агол Заврши Ноктите

Това е достапна
DEN 799.84
Количина на стоки:

За употреба во нокти за завршна обработка на агол од 25 степени (стил на Бостич) Одлично за завршна работа, облоги, перваз, украсна облога, обвивка на врата и прозорец, дрвени подови, ормари, рамки за слики, тапацир и многу повеќе. Електрогалванизираната завршница помага да се спротивстави на корозија и ' рѓа, препорачана само за внатрешна употреба. Кутијата што може да се затвори помага да се заштити производот за време на складирањето. Новото и подобрено пакување помага да се заштити производот за време на пратката. Опис На производот Прицврстувачите обложени Со Орел се направени според највисоките стандарди за квалитет и гарантирано работат во алатки за кои се наменети. Нашите сврзувачки елементи работат со многу брендови на пневматски алатки како Бостич, Девалт, Сенко, Паслод, Дуо-Брз, Хитачи, Макита, Портер Кабел и многу повеќе. Ако бројот на моделот на вашата алатка е наведен подолу и нашиот прицврстувач се вклопува во опсегот на големината на вашата алатка, нашиот прицврстувач ќе работи, гарантирано. Ние користиме само висококвалитетни материјали за собирање и лепила за да ги одржуваме прицврстувачите заедно пред и за време на употребата. Користете Прицврстувачи За Ноќевање Со Појадок За повеќе позитивни погони, помалку џемови и траен квалитет. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го изберете вистинскиот слој за вашата апликација. Светли сврзувачки елементи треба да се користат само за внатрешни апликации во не-третирана граѓа. Топло Поцинкувани сврзувачки елементи се за внатрешни или надворешни апликации во третирана граѓа.

Основните својства

Додатоци на производот