Електрична Вежба фансипро Директно Стебло, Комплети За Додатоци На Градилиштето; Продавница За Хардвер; Канцелариска Соба; Фабрика; Дневно Домаќинство, 32х32х0, 9, Сре

Електрична Вежба фансипро Директно Стебло, Комплети За Додатоци На Градилиштето; Продавница За Хардвер; Канцелариска Соба; Фабрика; Дневно

Това е достапна
DEN 276.32
Количина на стоки:

Овој производ може да се пофали со специјално мелење на секачот, кое се формира со мелење Производот ужива висока острина, добра спиралност, што е потрајно. Овој производ е направен од најпосакувани материјали,кој има предности на поголема ефикасност и цврст раб. Овој производ може широко да се користи во разни електрични чекани, вообичаени електрични вежби и други, што е лесен за ракување. Примена : овој производ се користи за отворање операции како што се тула армирано-бетонски камен. Погоден за овие прилики : Градилиште; Продавница За Хардвер; Канцелариска Соба; Фабрика; Дневно Домаќинство; Западен Ресторан; Хотел; Кино; Декорација; Училиште Бои : Сребрени Материјали : Челик Облик На Производ : Неправилна Форма Тотално Нето Тежина : 6(Е) Должина На Производот : 32(ММ) Висина На Производот/Дебелина : 32(ММ) Дијаметар На Производот : 0,9(ММ) Висина_оф_ Копање : 11(ММ) Список На Пакети : 20 парчиња електрични дупчалки описи : Овој Производ Може Да Се Пофали Со Специјално Мелење На Секачот, Кое Се Формира Со Мелење. Производот ужива висока острина, добра спиралност, што е потрајно. Овој производ е направен од најпосакувани материјали,кој има предности на поголема ефикасност и цврст раб. Овој производ може широко да се користи во разни електрични чекани, вообичаени електрични вежби и други, што е лесен за ракување. Примена : овој производ се користи за отворање операции како што се тула армирано-бетонски камен.

Основните својства

Додатоци на производот