Резервни Делови За Замена на Ринаку Хепа Филтер Странична Четка Потрошни Додатоци Погодни За Окп Лајф К2 К3 Робот Правосмукалка

Резервни Делови За Замена на Ринаку Хепа Филтер Странична Четка Потрошни Додатоци Погодни За Окп Лајф К2 К3 Робот Правосмукалка

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Хепа Филтер И Странични Четки Поставени За роботска правосмукалка К2 к3 Додатоците треба да се заменуваат на секои 2 - 3 месеци за да продолжат да работат со врвни перформанси. Лесно е да се отстрани и замени како дел од рутинското одржување. Топло Известување - ако четката е свиткана поради транспортот, само натопете ја во топла вода(околу 80€) за да се опорави и нема да влијае на квалитетот и перформансите на предметите. Пакет вклучени : 2 пар страна четка 2 хепа филтер. Пакет вклучени : 2 пар страна четка 2 хепа филтер.

Основните својства

Додатоци на производот