Сите временски гумени автомобили подни душеци со карго -лагер - целосни поставени предни и задни подни душеци 3Д црни за Kia Cerato 2022-2023

Сите временски гумени автомобили подни душеци со карго -лагер - целосни поставени предни и задни подни душеци 3Д црни за Kia Cerato

Това е достапна
DEN 763.68
Количина на стоки:

Специјално произведено за трупот на вашето возило Бидејќи производот е обликуван со 3Д технологија за скенирање, грешката е намалена на нула. Изработено е од квалитетен материјал што не мириса, не дамки. Отпорен на абразии и УВ зраци благодарение на нејзината стабилна структура со голема издржливост; Тој е отпорен на топлина, студ и вода. Не се крши или зацврстува во студено или топло време. Лесно за миење и сушење. 4 пакувања подни душеци. 4 пакувања подни душеци. Компјутер-помош за дизајн и инженерство преку 3Д скенирање им овозможуваат на облоги да се вклопат совршено на моделите на возила од 100-ти? со најголема функционалност и естетика. Произведен од %100 рециклирачки TPE материјал, кој исто така е %100 човеково-здравствен, хигиенски и лесен за употреба. Бариерите со висок раб кои се движат од 3 до 4 см обезбедуваат 3Д заштита на подот на возилото. Соседниот дел од потпирачот за подножје го прави погонот удобност и заштитата целосна функција. Системите за фиксација на прилагодено прилагодување го спречуваат слајдот на подот или да се движат ненамерно за сите внатрешни парчиња.

Основните својства

Додатоци на производот