Смешно Куче Одење Тамблер Е Екстремен Спорт Иронична Идеја За Подарок За Љубител На Хоби Саркастичен Сегашен Цитат Изолиран Вентилатор

Смешно Куче Одење Тамблер Е Екстремен Спорт Иронична Идеја За Подарок За Љубител На Хоби Саркастичен Сегашен Цитат Изолиран Вентилатор

Това е достапна
DEN 527.52
Количина на стоки:

Огромен 30 Мл Вакуум Изолирани Гимнастик Со Капак Чува Топли Пијалоци Топли И Ладни Пијалоци Ладни. Печатени со највисок квалитет во САД. Материјал : Нерѓосувачки Челик / Прашок Слој, Само Миење На Рацете. Овој голем патник држете 30 унци (887 мл) од вашиот омилен пијалок. Смешно Куче Одење Гимнастик Е Екстремен Спорт Иронична Идеја За Подарок За Љубител На Хоби Саркастичен Подарок Цитат ЗАГАРАНТИРАНО Задоволство Изолирано Од Вентилаторот : Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте не и ние ќе го направиме тоа правилно. Вашето задоволство е 100% загарантирано. НАЈКВАЛИТЕТНО ГИМНАСТИК И УВ ПЕЧАТЕЊЕ : овој голем нерѓосувачки челик од 30 Унци со тамблер за обложување во прав е професионално отпечатен од едната страна со висококвалитетно мастило и техники за да ви обезбеди најдобар квалитет на пазарот. НАЈДОБРА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : висококвалитетни и смешни изолирани тамблери, чаши за патување или патници со автомобил, прават одличен корисен подарок за жени, мажи, пријатели, семејство, соработници или за сите на кои размислувате! Нашите огромни чаши за патници со капак се совршени за активности на отворено или во затворени простории дома или во канцеларија.

Основните својства

Додатоци на производот