Балт секоја Прилагодлива Висина РАМЕН ПАНЕЛ Тв Ѕид Монтирање, 36 - 46 H x 37.5 W x 8 D

Балт секоја Прилагодлива Висина РАМЕН ПАНЕЛ Тв Ѕид Монтирање, 36 - 46 H x 37.5 W x 8 D

Това е достапна
DEN 687.84
Количина на стоки:

Привлечете го вниманието на вашата публика со секоја Рамна Монтажа На Ѕидот На Панелот, обезбедувајќи модерно решение за вашите потреби за монтирање на рамен панел Електричниот систем одобрен ОД УЛ овозможува 18" непречено прилагодување на висината со едноставен допир на копче на практичниот жичен далечински управувач. Прикачете ја монтажата каде и да е потребно на вашиот ѕид за да овозможите лесна пристапност и оптимално гледање. Издржливиот држач за рамен панел држи до масивен дисплеј од 80"/200 фунти. Повик за детали за поставување на вашиот екран. Финишот од платина во прав е привлечен и издржлив. Привлечете го вниманието на вашата публика со секоја Рамна Монтажа На Ѕидот На Панелот, обезбедувајќи модерно решение за вашите потреби за монтирање на рамен панел. Електричниот систем одобрен ОД УЛ овозможува 18" непречено прилагодување на висината со едноставен допир на копче на практичниот жичен далечински управувач. Прикачете ја монтажата каде и да е потребно на вашиот ѕид за да овозможите лесна пристапност и оптимално гледање. Издржливиот држач за рамен панел држи до масивен дисплеј од 80"/200 фунти. Повик за детали за поставување на вашиот екран. Финишот од платина во прав е привлечен и издржлив.

Основните својства

Додатоци на производот