Рачно изработени Steampunk Месинг Приврзок Ѓердан-Одвојува 16GB USB 3.1 Флеш Диск-Cyberpunk Накит-Гроздобер Индустриски Стил-Гранџ Додаток

Рачно изработени Steampunk Месинг Приврзок Ѓердан-Одвојува 16GB USB 3.1 Флеш Диск-Cyberpunk Накит-Гроздобер Индустриски Стил-Гранџ Додаток

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

? Нашите флеш-уреди во индустриски стил се целосно рачно изработени и имаат уникатен дизајн ? Во производот се користат само Еколошки природни материјали : дрво, месинг, челик. ? Нашите рачно изработени флеш дискови во стилот на steampunk ќе бидат одличен подарок за ? роденден, quzzurf Valentine Денот на Вљубените,? Божиќ, ? музичар, уметник, деловен партнер или која било креативна личност. ? Одличен разговор. Изработка на накит квалитет. ? Ние користиме само брзи USB 3.1 Флеш-Уреди од а класа во нашите производи. Брзина на пишување : 20-60 MB/S; Брзина На Читање До 130 MB/S. Поддржан Стандард : USB 2. Гаранција : 24 месеци. Ве молиме контактирајте не ако имате било какви предлози и проблеми во врска со производот. Ние ќе го решиме за вас што е можно поскоро. ? Нашите флеш-уреди во индустриски стил се целосно рачно изработени и имаат уникатен дизајн. ? Во производот се користат само Еколошки природни материјали : дрво, месинг, челик. ? Нашите рачно изработени флеш дискови во стилот на steampunk ќе бидат одличен подарок за ? роденден, quzzurf Valentine Денот на Вљубените,? Божиќ, ? музичар, уметник, деловен партнер или која било креативна личност. ? Одличен разговор. Изработка на накит квалитет.

Основните својства

Додатоци на производот