# 1 тренер на светот Бела Одбојка 16 унца Нерѓосувачки Челик Патување Тамблер Кригла Со Капак

1 тренер на светот Бела Одбојка 16 унца Нерѓосувачки Челик Патување Тамблер Кригла Со Капак

Това е достапна
DEN 287.36
Количина на стоки:

Патувајте со оваа уникатна гимнастичарка со целосен дизајн на уметнички дела Уметничкото дело гласи "тренер на одбојка #1 во светот" во трендовски фонт и забавен графички дизајн. Притиснете го горниот капак со силиконска заптивка и лизгачко затворање за да помогнете во одржување на температурата со часови. Држи 16 течни унци од вашиот омилен топол или ладен пијалок; само за Миење Раце, Не печете во микробранова печка. Содржани во заштитно пакување; Подготвени За подароци. Бродови во заштитно пакување. Еланзе Дизајни е посветен на пополнување на празнината во индустријата за подароци и домашен декор со производи изработени околу инспиративни пораки. Се надеваме Дека Сите наши уникатни производи ќе донесат инспирација и охрабрување во вашите домови. Прекрасни уметнички дела и чувства напишани со трендовски фонт што е охрабрувачки за гледачот. Утринските пијалоци се прават поедноставни со нашата колекција на тамблери. Еланзе Дизајни нуди широк спектар на забава, трендовски, значајни и сентиментални тамблери. Гимнастичар за секоја пригода што е совршена за носење со вас каде и да одите!.

Основните својства

Додатоци на производот