2020 Сиетл Кракен Примарен Тим Печ Логото Нхл Хокеј Извезени Железо На

2020 Сиетл Кракен Примарен Тим Печ Логото Нхл Хокеј Извезени Железо На

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Официјално Лиценциран Национален Амблем Хокеј Лепенка од нхл Совршен за врамување, полуцврста подлога, шијте за чист професионален изглед. Прави одличен подарок за секој обожавател. Испратете ни е-пошта за какви било прашања. Ова е официјалната лепенка за примарното лого На Сиетл Кракен. Овој лепенка е дизајниран за комеморативно, носталгично прикажување и собирање. Мерки Приближно : 4" Високи за 3,25 " Широк.

Основните својства

Додатоци на производот