Простор Џем: Ново Наследство Мелодија Логото На Тимот 12 Инчен Стандард И Метрички Пластични Владетел

Простор Џем: Ново Наследство Мелодија Логото На Тимот 12 Инчен Стандард И Метрички Пластични Владетел

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

ИЗМЕРЕТЕ : Без разлика дали го мерите светот во инчи или сантиметри нашиот уникатен владетел од 12 инчи е совршен за училиште или канцеларија Идеален за уметник, ученик, наставници, занаетчии и секој што има потреба од директен раб. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од издржлива пластика, нашиот шарен владетел од 12 инчи го прикажува дизајнот. Мерните хашмарки се означени со високо контрастно црно мастило, за да се направи идентификување на ветре. СОВРШЕН за ТИНЕЈЏЕРИ и ВОЗРАСНИ : Овој привлечен владетел е совршен како услуга за забава, добар филер за торби, полнење за порибување, обединување на часови или за секое време да се чувствувате добро. Идеален за додавање на прскање на личноста во вашата колекција. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : Вселенски Џем : нови наследни производи што се продаваат По Графика и Повеќе се официјално лиценцирани од Ворнер Брос. ПРОСТОР ЏЕМ : НОВО НАСЛЕДСТВО и сите поврзани ликови и елементи & WBEI. Графика И Повеќе производ. За Производот : Измерете во стил со овој уникатен владетел Од Графика и Многу Повеќе! Со димензии до 12 инчи и 30 сантиметри, овој производ е совршена канцелариска и училишна алатка. Со широк спектар на дизајни за избор, можностите се бесконечни.

Основните својства

Додатоци на производот