Апстрактна Шарена Течна Уметност Машки Шорцеви За Компресија Атлетски Панталони Трчање Долна Облека Брзо Сушење

Апстрактна Шарена Течна Уметност Машки Шорцеви За Компресија Атлетски Панталони Трчање Долна Облека Брзо Сушење

Това е достапна
DEN 367.84
Количина на стоки:

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено. МАТЕРИЈАЛ : овие машки гаќи за компресија се изработени од ткаенина за дишење полиестер плус спандекс, мазната и супер мека ткаенина обезбедува крајна удобност, многу мала тежина без никакви ограничувања. ДИЗАЈН : овие машки шорцеви за компресија користат рамни шевови за да спречат триење и иритација, а четиристраниот растеглив материјал за истегнување обезбедува мускулна поддршка и го намалува таложењето на млечна киселина, зголемувајќи ја отпорноста на триење и издржливоста на хулахопките за трчање. ГОЛЕМИНА : овие машки гаќи за компресија се во големина На Евро. Постојат 5 големини за да изберете : S, M, L, XL, 2 XL. ве Молиме погледнете го описот на производот за детални податоци за големината. ПРИЛИКА : овие машки шорцеви за компресија се погодни за цела сезона тренинзи, бејзбол, кошарка, фудбал, американски фудбал, сквотови, тренинзи со тегови, возење велосипед, јога, скијање, сноуборд, спортови за сите временски услови. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : рачно перење Или перење во машина, не впивајте долго време, не избелувајте, а температурата на течноста за перење не треба ДА надминува 45 °C. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно испратете ни е-пошта.

Основните својства

Додатоци на производот