ЛЕОМОСТ Преклопен Рефлексивен Бејзбол Капа Отворен Спорт Трчање Капа Видливост Капа За Жени Мажи

ЛЕОМОСТ Преклопен Рефлексивен Бејзбол Капа Отворен Спорт Трчање Капа Видливост Капа За Жени Мажи

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

100% Полиестер Предвремено затворање. Миење Раце Само. Материјал : Изработен од рефлектирачки материјал, совршен за жени, мажи, момчиња, девојчиња или луѓе кои сакаат рефлектирачки ткаенини. Големина : една големина одговара најмногу, обемот на главата е околу 53-63см/ 20,87-24,80 инчи, холографското бејзбол капаче може да се прилагоди, можете да ја прилагодите шапката што одговара на големината на главата. Рефлектирачки Дизајн : капачето е сиво преку ден, но ноќе, кога има светлина, ќе блесне.Многу шармантен и уникатен.Капачето 360 степен е изработено од рефлектирачки материјали и ќе изгледа кул, едноставно и стилски. Практична Функција : Модната капа не само што изгледа многу модерно и cool.It е многу погоден за ноќно трчање, што може да ви донесе безбедност.Нека бидете сигурни дека трчате ноќе.Исто така многу погоден за луѓето кои танцуваат уличен танц, нека танчерите станат поистакнати. Подарок : тоа е совршен подарок за вашето семејство, пријатели, колеџ, момчиња, девојчиња, жени, мажи, луѓе на уличен танц На Божиќ, Денот на Благодарноста, Бадник, роденден или друг фестивал.Ќе им се допадне затоа што е кул. За" леомост "и Услуга - продавницата" леомост " внимателно ќе избере производи, ние би го пробале нашиотatам за да ви го обезбедиме најдоброто искуство во услугата. - Ако сте задоволни со нашиот производ и услуга.Ве молиме оставете ни позитивен преглед на производот или повратни информации. - Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме и ние ќе бидеме трпеливи да одговориме на вашите прашања. За Рефлектирачката Бејзбол Капа : - таа кул капа е совршена за возење велосипед, пешачење, ноќно трчање, спорт, шопинг, танцување или други активности на отворено.

Основните својства

Додатоци на производот