АМЕРИКАНСКИ Игла Архива 400 Серија Гроздобер Бејзбол Предвремени Шапка Осфа Нови

АМЕРИКАНСКИ Игла Архива 400 Серија Гроздобер Бејзбол Предвремени Шапка Осфа Нови

Това е достапна
DEN 449.28
Количина на стоки:

100% памук Предвремено затворање. Миење Раце Само. КАПА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ КОНСТРУИРАНА СО УДОБНА МЕШАВИНА ОД ВОЛНА/ПАМУК : оваа унисекс бејзбол капа е конструирана со премиум пигментирана волна и мешавина од памук, одлично шиење и структурирана круна. ДОБИЈТЕ СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ со ПРИЛАГОДЛИВИОТ ПОВРАТЕН УДАР : Секоја капа е прилагодлива за широк спектар на големини со брзо прилагодување на пластичното враќање. ИЗГЛЕДАЈТЕ И ЧУВСТВУВАЈТЕ СЕ ОДЛИЧНО СО КЛАСИЧНИОТ ДИЗАЈН НА КАПА СО ЗАКРИВЕН РАБ : ова спортско капаче со структурирано вклопување со 6 панели ја задржува својата форма и е детално опишано со рамен раб. ПОКАЖЕТЕ ЈА ВАШАТА ЉУБОВ КОН БЕЈЗБОЛОТ со ВАШАТА НОВА ОМИЛЕНА КАПА : Логото на предната страна е издигнат вез. АМЕРИКАНСКА ИГЛА, НАД 100 ГОДИНИ КВАЛИТЕТ, ИНОВАЦИИ и ТРАДИЦИЈА : Американската Игла го припишува својот успех на верноста на компанијата на нејзините основни принципи на изработка, лидерство, индивидуалност и наследство. Оваа унисекс бејзбол капа е конструирана со премиум пигментирана мешавина од волна и памук, одлично шиење и структурирана круна. Секоја капа е прилагодлива за широк спектар на големини со брзо прилагодување на пластичното враќање. Овој спортски 6-панел структуриран фит балкап ја задржува својата форма и е детален со рамен раб.

Основните својства

Додатоци на производот