Алкатраз Пливачки Тим сан Франциско Трендовски Торба За Прашка Секојдневен Ранец За Рамо На Вкрстено Тело Лесна Торба За Гради За Патување Пешачење

Алкатраз Пливачки Тим сан Франциско Трендовски Торба За Прашка Секојдневен Ранец За Рамо На Вкрстено Тело Лесна Торба За Гради За Патување

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Изработени од оксфордска ткаенина Висококвалитетните ткаенини и фината изработка ја прават чантата за гради да изгледа повеќе текстура. Перење, не впивајте долго време, не избелувајте, температурата на растворот за перење не треба ДА надминува 45 °C. Прилагодливиот ремен за рамо може да се претвори во торба за градите или торба за гласник со едно рамо, што е многу погодно за спортови на отворено, како што се шопинг, возење велосипед, трчање и качување. Овој пакет за гради има одлични карактеристики за складирање, со големи надворешни џебови, мрежести џебови на страните и внатрешен џеб во главниот џеб за да ги одржувате вашите работи организирани. Исто така, постои клучно анти-изгубено јаже прикачено на внатрешниот џеб, што може да ви помогне да ги пронајдете клучевите побрзо и не е лесно да се изгубат. Влошките од пена на ремените за рамо го прават поудобен за користење и заштита на рамената. Можете исто така да го направите одличен подарок за вашето семејство или пријатели. Ние ги цениме нашите клиенти и сме посветени да ви обезбедиме 100% задоволство. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на вашата порака што е можно поскоро во рок од 24 часа.

Основните својства

Додатоци на производот