Whcq Јасна Церада, Водоотпорно Пвц Стакло Со Тешка Должност, Видете Низ Капакот На Церадата, Густа Проѕирна Церада Со Дупчица, Повеќенаменски Капак Од Церада

Whcq Јасна Церада, Водоотпорно Пвц Стакло Со Тешка Должност, Видете Низ Капакот На Церадата, Густа Проѕирна Церада Со Дупчица,

Това е достапна
DEN 1038.40
Количина на стоки:

1 Пвц Материјал : дебелина 0,3 ММ, дебела и транспарентна, дише, водоотпорна, анти-ултравиолетова, отпорна на прашина, ветроупорна, силна зачувување на топлина, мека текстура, лесна за преклопување, силна цврстина, безбедност и заштита на животната средина, без мирис, анти-стареење. Метална Дупка за Копчиња : растојание од дупки 50 см, засилување на рабовите, отпорност на ' рѓа, тродимензионално обвивка, отпорност на кинење, отпорност на истегнување, поголема униформа сила, лесна за закачување, може да ја врзе и поправи церадата на секој агол за употреба долг век на траење. Опсег на Примена : Широко се користи за навлажнување на сукуленти на отворено, градинарски мебел, мебел за внатрешен двор, скари за скара, базени во дворот, колци, кампери, автомобили, балкони, прозорци, дворови, палуби, покриви, тераси, шатори, оранжерии, Пристаништа, дрво и градежни материјали на различни локации за да се обезбеди крајна заштита и може да се користи како засолништа за итни случаи, завеси или подни облоги. Сеопфатна Заштита : висока транспарентност, јасна и удобна, висока видливост, добра издржливост, може да се користи постојано, силно зачувување на топлина, без разлика дали е дождливо, снежно или ветровито време, оваа задебелена проѕирна водоотпорна церада има ОТПОРНОСТ НА УВ , водоотпорни и водоотпорни перформанси и може да издржи бури и разни фактори на отворено. Самостојна услуга : покрај постојната големина, можеме да прилагодиме и различни големини и растојание меѓу дупките за да ги задоволиме вашите потреби. Доколку имате било какви потреби, ве молиме контактирајте не преку е-пошта. Церадата се продава директно од производителот и поддржува повеќекратни набавки. Пвц Материјал : дебелина 0,3 ММ, дебела и транспарентна, дише, водоотпорна, анти-ултравиолетова, отпорна на прашина, ветроупорна, силна зачувување на топлина, мека текстура, лесна за преклопување, силна цврстина, безбедност и заштита на животната средина, без мирис, анти-стареење. Метална Дупка за Копчиња : растојание од дупки 50 см, засилување на рабовите, отпорност на ' рѓа, тродимензионално обвивка, отпорност на кинење, отпорност на истегнување, поголема униформа сила, лесна за закачување, може да ја врзе и поправи церадата на секој агол за употреба долг век на траење. Опсег на Примена : Широко се користи за навлажнување на сукуленти на отворено, градинарски мебел, мебел за внатрешен двор, скари за скара, базени во дворот, колци, кампери, автомобили, балкони, прозорци, дворови, палуби, покриви, тераси, шатори, оранжерии, Пристаништа, дрво и градежни материјали на различни локации за да се обезбеди крајна заштита и може да се користи како засолништа за итни случаи, завеси или подни облоги. Сеопфатна Заштита : висока транспарентност, јасна и удобна, висока видливост, добра издржливост, може да се користи постојано, силно зачувување на топлина, без разлика дали е дождливо, снежно или ветровито време, оваа задебелена проѕирна водоотпорна церада има ОТПОРНОСТ НА УВ , водоотпорни и водоотпорни перформанси и може да издржи бури и разни фактори на отворено.

Основните својства

Додатоци на производот