Mini Hinge HASP FMHXG 4PCS чиста акрилна заклучување HASP токи со завртки, чиста заклучување на заклучувањето на шарките за заклучување, мини акрилен затворач HASP LATCH

Mini Hinge HASP FMHXG 4PCS чиста акрилна заклучување HASP токи со завртки, чиста заклучување на заклучувањето на шарките за заклучување,

Това е достапна
DEN 1025.60
Количина на стоки:

Материјал : Направено од транспарентен акрилик, безбеден и издржлив Содржина на пакетот : 4 парчиња самолепливи акрилни токи. Вкупни димензии : 31 x 24 x 6 mm / 1.22 x 0,94 x 0,24inch (LXWXH). Предности : Самолеплива транспарентна акрилна тока, мала тежина, доволно силна. Апликација : бравите со шарки се идеални за кутии за накит, кутии за подароци, куфери, случаи, кутии со алатки. Чувајте ги вашите мали предмети безбедни. Материјал : Направено од транспарентен акрилик, безбеден и издржлив. Содржина на пакетот : 4 парчиња самолепливи акрилни токи. Вкупни димензии : 31 x 24 x 6 mm / 1.22 x 0,94 x 0,24inch (LXWXH). Предности : Самолеплива транспарентна акрилна тока, мала тежина, доволно силна. Апликација : бравите со шарки се идеални за кутии за накит, кутии за подароци, куфери, случаи, кутии со алатки. Чувајте ги вашите мали предмети безбедни. Спецификација : Боја : Транспарентен материјал : Акрилик Вкупно димензии : 31 x 24 x 6 mm / 1,22 x 0,94 x 0.24inch (LXWXH) Дуп за монтирање Дијаметар : 3 m M / 0,12 инчи за монтирање Центар за растојание : 18 x 13mm / 0,71 x 0,51inch самостојно -Лесна тока за лесна инсталација Поставениот вклучува : 4 PCS акрилни токи со шарки се идеални за кутии за накит, кутии за подароци, куфери, гради, кутии со алатки.

Основните својства

Color:
Transparent
Material:
Acrylic
Total dimensions:
31 x 24 x 6 mm / 1.22 x 0.94 x 0.24inch (LxWxH)
Mounting hole diameter:
3 mm / 0.12 inch
Mounting hole center distance:
18 x 13mm / 0.71 x 0.51inch
Self-adhesive buckle for easy installation:
The set includes:
4PCS acrylic buckles:
Hinged locks are ideal for jewelry boxes, gift boxes, suitcases, chests, toolboxes. Keep your small items safe. :

Додатоци на производот