Амерок Бп875г10 Задни Плочи 3 Во Задна Плоча Од Сатенски Никел Од Центар До Центар

Амерок Бп875г10 Задни Плочи 3 Во Задна Плоча Од Сатенски Никел Од Центар До Центар

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

3 во (76 мм) Задна Плоча Од Центар До Центар Завршено Во Сатенски Никел. Сложено изработени со прецизни детали за доживотна убавина и издржливост. Монтирајте со соодветен Хардвер На кабинетот Амерок. Амерок Бп875г10 Задни Плочи 3 во (76 мм) Задната Плоча Од Центар До Центар е завршена во Сатенски Никел. Дизајниран да се координира со многу популарни стилови на кабинети за да обезбеди кохезивен изглед низ целата кујна, задната плоча може да се користи и на преголеми кабинети и фиоки за неочекуван, драматичен допир или да скрие флеки. Класичниот сатенски никел финиш обезбедува елегантен, лесно четкан, топол сив метален изглед. Амерок нуди комплетна линија на декоративен и функционален кабинет хардвер, бања хардвер, кука и железнички и ѕидни плочи. Наградуваните декоративни и функционални хардверски решенија на амерок ја изградија репутацијата на компанијата за шик додатоци за дизајн кои ги инспирираат сопствениците на куќи да го изразат својот личен стил. Достапен во различни завршетоци и стилови, Амерок нуди висококвалитетни дизајни по пристапни цени. Секогаш Создавајќи. Секогаш Безвременски. Нашите најпопуларни колекции се уникатно инспирирани од домови на кои им се восхитуваме, од урбани модерни енклави до рустикални фарми во живописни пејзажи.

Основните својства

Додатоци на производот