Врвните копчиња Флорам апарат повлечете 18 инчи рамно црно

Врвните копчиња Флорам апарат повлечете 18 инчи рамно црно

Това е достапна
DEN 544.00
Количина на стоки:

Комплетен пакет со координативни копчиња на располагање Ако ви се допаѓа начинот на кој изгледа Флорам повлекување, ќе го сакате начинот на кој се чувствува!. Завршува што ќе ги издржат строгостите на дневната употреба. Купете со доверба знаејќи дека врвните копчиња нуди гаранција за живот. Комплетен пакет со координативни копчиња на располагање. Ако ви се допаѓа начинот на кој изгледа Флорам повлекување, ќе го сакате начинот на кој се чувствува!. Завршува што ќе ги издржат строгостите на дневната употреба. Купете со доверба знаејќи дека врвните копчиња нуди гаранција за живот. Внимателно изработено со суптилно преклопување во својата база, пакетот на копчињата и влечењата во Флорам нуди класични линии со безвременски пресврт, неспорно ќе донесе чувство на софистицираност во кој било современ простор. Дел од колекцијата Морис, една од нашите најразновидни колекции што вклучуваат стилски елементи од целиот дизајн спектар, мешање и цртање инспирација од фармата шик, модерни индустриски, преодни, современи и гранд-милениумски стилови. Со пет уникатни апартмани со копчиња, влечења и влечење на апарати, оваа разновидна колекција им нуди на дизајнерите можност да мешаат и да одговараат на стилови и завршувања за да го направат секој простор уникатно да го одрази нивниот личен стил.

Основните својства

Додатоци на производот