Амерок | Повлечете го кабинетот | Мат црно | 3-3/4 инчи центар до центар | Фактор | 1 пакет | Повлечете фиока | Рачка на кабинетот | Хардвер на кабинетот

Амерок | Повлечете го кабинетот | Мат црно | 3-3/4 инчи центар до центар | Фактор | 1 пакет | Повлечете фиока | Рачка на кабинетот

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

3-3/4 во (96 мм) повлекување од центарот до центарот Заврши во мат црно. Комплетно изработени со прецизни детали за доживотна убавина и издржливост. Вклучува хардвер за монтирање : #8-32 x 1 in. Завртката за машина за глава на бандаж & #8-32 x 1-1/2 внатре. Комплетен со гаранција за живот на Amerock Guardian против дефект во материјал и изработка. 3-3/4 во (96 мм) повлекување од центарот до центарот. Заврши во мат црно. Комплетно изработени со прецизни детали за доживотна убавина и издржливост. Вклучува хардвер за монтирање : #8-32 x 1 in. Завртката за машина за глава на бандаж & #8-32 x 1-1/2 внатре. Комплетен со гаранција за живот на Amerock Guardian против дефект во материјал и изработка. Користете ги овие корисни совети и елиминирајте ја претпоставката при изборот на влечење на фиоката или кабинетот. Не дозволувајте тие мали детали да влезат на патот. Со најразлични завршувања за да изберете од тој комплемент популарни водоводни брендови, надградбата на вашиот дом е направено едноставно со Amerock. Без разлика дали барате да ги надградите додатоците за црна кујна или бронзените додатоци за бања, Amerock нуди целосна линија на координативни влечења на фиоки и копчиња за кабинети кои сигурно ќе го повлечат вашиот изглед заедно и ќе го трансформираат вашиот простор.

Основните својства

Додатоци на производот