ЈАХ Заклучување на Вратата 2 парчиња Тркала На Вратите Ролери 12 Тркала Закачалки Ролери Мебел Ладно Валани Челик Лизгачки Дрвени Врати Плакарот Хардвер Неми Компл?

ЈАХ Заклучување на Вратата 2 парчиња Тркала На Вратите Ролери 12 Тркала Закачалки Ролери Мебел Ладно Валани Челик Лизгачки

Това е достапна
DEN 2310.40
Количина на стоки:

Слоттинг : Инсталирајте го парчето за вметнување на двата краја на вратата,користете завртки за фиксна со врата.Отворете надолу водечки жлеб на дното на вратата. Ограничување на тркалото : спушти водечко тркало инсталирајте на подот. Завршете ја инсталацијата : Ставете ги висечките тркала што вметнуваат парче во отворот за вметнување на горниот дел од вратата и фиксирајте го со завртки. Спуштете го водечкото тркало до жлебот за водење на дното на вратата. Димензија : ве Молиме погледнете ја сликатаматеријал : Ладно валани челик12 Тивки Тркалакомпатибилни за дрвени лизгачки врати на домот и канцеларијата итн.Инсталација : дупчење тркала за дупчење : инсталирајте висечко тркало во висечка шина и инсталирајте го ограничувачот на двата краја на шината.Според висината на вратата,прилагодете ги завртките на тркалото со фиксирање на шините : Инсталирајте го парчето за вметнување на двата краја на вратата,користете завртки фиксирани со вратата.Отворете го надолниот жлеб за водење на дното на тркалото за ограничување на вратата : спуштете го инсталирањето на водечкото тркало на подот : ставете ги висечките тркала што вметнуваат парче во отворот за вметнување на горниот дел од вратата и фиксирајте го со завртки.

Основните својства

Додатоци на производот