4 Пакет Кабинет Шарка Лесна Инсталација Хидраулични Шарки Шарка Шарка За Фиока Прозорец Шкаф Кабинет Врата Шарки Со Завртки

4 Пакет Кабинет Шарка Лесна Инсталација Хидраулични Шарки Шарка Шарка За Фиока Прозорец Шкаф Кабинет Врата Шарки Со Завртки

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

①Апликација е погодна за кабинети, кабинети без Рамка Во Европски стил, ормари, кабинети за чевли, полици за книги, кабинет за Вино, гардероба, шкаф, фиока ●Хидраулични шарки●меки шарки за затворање за кујнски ормари, само врати без рамка-не за вдлабнати врати,. ●Висококвалитетни материјали● : нерѓосувачки челик 304; Меко Затворање - хидрауличен цилиндар со бакарно јадро. Стабилна структура - т225 манган челичен лим. Време на отворање И затворање 10w+, работен век повеќе од 10 години. ●ФУНКЦИЈА за БАФЕРИРАЊЕ и ИСКЛУЧУВАЊЕ на ЗВУКОТ : кога вратата ќе се затвори, нема да има "тресок" за да го исплаши детето. Нема да има груб звук на триење при отворање и затворање. ●100% ГАРАНЦИЈА за ЗАДОВОЛСТВО ● Ако не сте задоволни со купувањето, искрено ви обезбедуваме 100% задоволително решение. ①Апликација е погодна за кабинети, кабинети без Рамка Во Европски стил, ормари, кабинети за чевли, полици за книги, кабинет за Вино, гардероба, шкаф, фиока. ●Хидраулични шарки●меки шарки за затворање за кујнски ормари, само врати без рамка-не за вдлабнати врати,. ●Висококвалитетни материјали● : нерѓосувачки челик 304; Меко Затворање - хидрауличен цилиндар со бакарно јадро. Стабилна структура - т225 манган челичен лим. Време на отворање И затворање 10w+, работен век повеќе од 10 години. ●ФУНКЦИЈА за БАФЕРИРАЊЕ и ИСКЛУЧУВАЊЕ на ЗВУКОТ : кога вратата ќе се затвори, нема да има "тресок" за да го исплаши детето. Нема да има груб звук на триење при отворање и затворање. ●100% ГАРАНЦИЈА за ЗАДОВОЛСТВО ● Ако не сте задоволни со купувањето, искрено ви обезбедуваме 100% задоволително решение.

Основните својства

Додатоци на производот