Х-DREE Кабинетот Врата Пластична Завртка Фиксна Виткање Ротирачки Шарка Црна 60x50x19mm(Puertas de gabinete Tornillo de plastico Fijo fijo Bisagra Negro 60x50x19mm

Х-DREE Кабинетот Врата Пластична Завртка Фиксна Виткање Ротирачки Шарка Црна 60x50x19mm(Puertas de gabinete Tornillo de plastico Fijo fijo

Това е достапна
DEN 1227.20
Количина на стоки:

Стил : /; Боја : /; Тежина : 47гр Содржина На Пакетот : 1 х Шарка На Вратата; Материјал : Пластика; Име На Производ : Шарка На Вратата. Растојание На Дупката за монтирање : 30мм / 1,2"; Вкупна Димензија : 60 х 50 х 19мм / 2,4 "х 2" х 0,7 "(Л*В*Т); Големина На Дупката За Монтирање : (Г)8мм / 0,31". Преклопена Големина : 38 х 50 х 22мм / 1,5 "х 2" х 0,9 "(Л*В*Т); Главна Боја : Црна (Тамањо плегадо : 38 х 50 х 22 мм / 1,5 'х 2 ''х 0,9' (Л * В * Т); директор На Боја : Црнец. Количина На Дупка за монтирање : 4; Дебелина на Листот : 10мм / 0,4"(Кантидад де орифиос де монтаје : 4; Еспесор де ла хоја : 10 мм / 0,4 ". Стил : /; Боја : /; Тежина : 47гр. Содржина На Пакетот : 1 х Шарка На Вратата; Материјал : Пластика; Име На Производ : Шарка На Вратата. Растојание На Дупката за монтирање : 30мм / 1,2"; Вкупна Димензија : 60 х 50 х 19мм / 2,4 "х 2" х 0,7 "(Л*В*Т); Големина На Дупката За Монтирање : (Г)8мм / 0,31". Преклопена Големина : 38 х 50 х 22мм / 1,5 "х 2" х 0,9 "(Л*В*Т); Главна Боја : Црна (Тамањо плегадо : 38 х 50 х 22 мм / 1,5 'х 2 ''х 0,9' (Л * В * Т); директор На Боја : Црнец. Количина На Дупка за монтирање : 4; Дебелина на Листот : 10мм / 0,4"(Кантидад де орифиос де монтаје : 4; Еспесор де ла хоја : 10 мм / 0,4 ".

Основните својства

Додатоци на производот