МУКЧАП 20 Парчиња 10 Пара 4 х 3 Инчни Шарки За Врата, Шарки За Врата Од Нерѓосувачки Челик, Шарки За Врата Со Топчести Лежишта Од Нерѓосувачки Челик со Завртки за Хардве

МУКЧАП 20 Парчиња 10 Пара 4 х 3 Инчни Шарки За Врата, Шарки За Врата Од Нерѓосувачки Челик, Шарки За Врата Со Топчести Лежишта Од Нерѓосувачки

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

КАКО РАБОТИ - оваа шарка на вратата од нерѓосувачки челик е составена од главно сечило, под-сечило и лежиште Под-сечилото и главното сечило се монтирани на вратилото и формираат врска со шарки. Под-сечилото е во форма на "издлабен" дел од главното сечило. РОТИРАЈТЕ СЛОБОДНО-Секоја шарка на вратата што не е мртва е опремена со топчести лежишта. Овозможува шарката да ротира непречено и речиси бесшумно. Под-сечилото може да ротира 360° околу вратилото. Овие шарки ќе создадат јаз со разумна големина помеѓу рамката на вратата и панелот на вратата. ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА-шарките што не се заглавуваат може да се инсталираат во центарот или странично на рамката на вратата, и нема потреба да се сече слот во фиксниот дел на шарката како шарката за испирање. Лоцирајте ја положбата за инсталација и затегнете ги приложените завртки за да ја завршите инсталацијата. ПРАКТИЧНОСТ - можете да ги користите овие шарки на вратите од нерѓосувачки челик за различни апликации како што се капаци за мебел, врати на кабинетот, џебни врати, кутии итн. Конструкцијата без мртовец обезбедува ефикасна апсорпција на удари. Бројот на шарки треба да се зголеми според големината и тежината на вратата. БЕЗГРИЖНО КУПУВАЊЕ - Доколку имате незадоволство од нашите шарки на кабинетот што не се мртви во рок од 30 дена по добивањето на производот, можете да не контактирате за враќање на средствата. Слободно испратете ни е-пошта и известете ни дали имате какви било прашања или повратни информации за нашиот производ. Ние сме посветени да ви обезбедиме задоволително задоволство од купувањето. КАКО РАБОТИ - оваа шарка на вратата од нерѓосувачки челик е составена од главно сечило, под-сечило и лежиште. Под-сечилото и главното сечило се монтирани на вратилото и формираат врска со шарки. Под-сечилото е во форма на "издлабен" дел од главното сечило. РОТИРАЈТЕ СЛОБОДНО-Секоја шарка на вратата што не е мртва е опремена со топчести лежишта. Овозможува шарката да ротира непречено и речиси бесшумно. Под-сечилото може да ротира 360° околу вратилото. Овие шарки ќе создадат јаз со разумна големина помеѓу рамката на вратата и панелот на вратата. ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА-шарките што не се заглавуваат може да се инсталираат во центарот или странично на рамката на вратата, и нема потреба да се сече слот во фиксниот дел на шарката како шарката за испирање. Лоцирајте ја положбата за инсталација и затегнете ги приложените завртки за да ја завршите инсталацијата. ПРАКТИЧНОСТ - можете да ги користите овие шарки на вратите од нерѓосувачки челик за различни апликации како што се капаци за мебел, врати на кабинетот, џебни врати, кутии итн. Конструкцијата без мртовец обезбедува ефикасна апсорпција на удари.

Основните својства

Додатоци на производот