Heyaarbeit 40pcs Дупка Приклучоци 3/8 / 10mm Најлон Пластични Круг Предвремени Во Тип Заклучување Дупка Цевка Мебел Мечување Пост Цевка Вметнете Крајот Капи Црн Тон

Heyaarbeit 40pcs Дупка Приклучоци 3/8 / 10mm Најлон Пластични Круг Предвремени Во Тип Заклучување Дупка Цевка Мебел Мечување Пост

Това е достапна
DEN 78.24
Количина на стоки:

[Големина] - Дијаметар На Дното : 9,5 мм/0,37"; Висина : 10,3 мм/0,41"; Дијаметар На Дупка За Вклопување : 9,5 мм/0,37"; Материјал : ПА66 Најлон; Боја : Црна [Материјал] - приклучокот за дупки е изработен од висококвалитетен инженерски пластичен материјал, со добри перформанси за амортизација и намалување на вибрациите, мека текстура, мала тежина, отпорен на абење и издржлив и добро водоотпорно и отпорно на прашина запечатување. [Лесен За Употреба] - приклучокот за дупки е лесен за инсталирање и употреба и може да се заврши без специјални алатки. Изберете го приклучокот со точна големина според дијаметарот и дебелината на дупката и притиснете го во дупката. [Апликација] - приклучоците За Пластични дупки главно се користат за покривање, криење и украсување дупки и се широко користени во челичен мебел, ногарки за маса и стол, кабинети и електрични кутии резервирани дупки, надворешна опрема итн.; Исто така Може да се користат како водоотпорни приклучоци, приклучоци за запечатување, приклучоци за епрувета, гумени прегради, капачиња, глави на приклучоци за цилиндри, гумени приклучоци со навој. [Содржина на пакетот] - 40 парчиња х Приклучоци За Дупки; Забелешка : Сите големини Се мерат со рачно, ве молиме дозволете отстапување од 0,5-1мм; ве Молиме проверете ја големината на приклучокот за дупки што ви треба пред да ја купите, лесно може да падне ако вашиот панел е премногу подебел од приклучокот.

Основните својства

Додатоци на производот