Хипросури Пренослива Електрична Пумпа За Гради, Тивко Автоматско Млеко За Носење, ЛЕД Дисплеј Пренослива Пумпа За Млеко Без Раце, Пумпа За Гради Со Клуч На Допир, 3 Р

Хипросури Пренослива Електрична Пумпа За Гради, Тивко Автоматско Млеко За Носење, ЛЕД Дисплеј Пренослива Пумпа За Млеко Без Раце, Пумпа

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Хипросури Пумпање За Максимална Ефикасност-Надградба на структурата на пумпата за носење, има мотор со голема моќност и ефикасно пумпање на градите, реално ја имитира фреквенцијата на цицање на вашето малечко, со цел да им обезбеди на мајките сеопфатна удобност и искуство на пролактинистичко ниво на ниво на болница Помали и Преносливи-ново надградена пумпа за гради без раце, полесна по тежина, попренослива, заштедува простор за складирање и може да се носи со вас, дури и кога патувате, возите, пазарувате итн., можете да пумпате млеко во секое време насекаде. Прилагодено ПАМЕТЕН ЛЕД Дисплеј - 3 режими и 9 нивоа за повеќе опции и удобност. Функцијата за меморија го прави секогаш да започне со претпочитаните поставки за ефикасно изразување. Новата функција за пауза со едно копче ви овозможува да го контролирате rамот на пумпање во секое време. Премиум Силикон-додатоци изработени од силикон без храна, безбеден, мек и издржлив, лесен за расклопување за чистење и одржување на добар печат за оптимално вшмукување. Едноделната конструкција обезбедува една големина да одговара на повеќето големини на брадавиците (17-27мм). Нема потреба од уште една прирабница вметнете. Побрзо Полнење И Супер Долго Траење На Батеријата-Едно полнење може да се користи за 3 часа/10~12 сесии, особено погодни за патување на долги растојанија.

Основните својства

Додатоци на производот