Грицкам Една Електрична Пумпа За Гради Доење Пумпа Бпа Слободен, Лцд Дисплеј, Безбедно &засилувач; Удобно, Стимулација + Фази На Изразување Заштита На Градите, Избег

Грицкам Една Електрична Пумпа За Гради Доење Пумпа Бпа Слободен, Лцд Дисплеј, Безбедно &засилувач; Удобно, Стимулација + Фази На Изразување

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Болничко одделение, бпа бесплатна, Софистицирана и супер тивка воздушна пумпа (мотор), низок шум Бучава под 60 децибели при пумпање. Речиси не можеш да го слушнеш. Стимулација + Фази На Изразување, има чекор "загревање" за да се чувствувате удобно, да ја намалите болката во градите и да го поттикнете протокот на млеко. Прилагодлива моќност на вшмукување, 10 нивоа поставување на јачина на вакуум, за слободно прилагодување на јачината на вшмукување, лесна за употреба. Опсег на моќност на вшмукување : 120-450мбар. Мека перница за масажа, заштита на градите. Имитирајќи го природниот sucам на цицање на бебето, направете пумпање на градите поудобно. Уникатен дизајн за спречување на проток на грб, може да избегне проток на млеко при пумпање. Голем лцд-дисплеј : јасно да се означи работниот статус и да се гледа во реално време. Состојбата на пумпање е јасна на прв поглед, интуитивно и практично работење!. Временско исклучување : 60 минути. Компактен, лесен дизајн, пренослив, со рачка во горниот дел од главната единица , удобен за носење, со целосен сет на додатоци, што ви овозможува да исцедите млеко по ваша погодност. Управувано од AC адаптер (DC излез 6 V 1 A, на моќност 6 W) или 4 bat батерии. (батеријата не е вклучена). Модел : GL-NBDD80 Материјал : ПП, Силикони Боја : зелена Димензија : Главни големина на единица : 13 x 14 см (дијаметар x височина) Купот дијаметар : 8 см Шише големина : 5.5 x 10 cm (дијаметар x височина) Шише капацитет : 120ml (4.0 мл) Цевка Должина : 87 cm Пакет димензија : 34 x 26 x14 cm адаптер : НИ приклучок за Внесување : 100 V-240 V Фреквенција : 50~60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 6 V 1А Моќност : 6 W Напојување : адаптер или 4 х АА ОД 1,5 V батерија (батерија, не се вклучени) Вшмукување моќ : 120 - 450mbar, 10 нивоа(прилагодливи) LCD дисплеј : лактација + транспорт режим, масажа за да се стимулира протокот на млеко, удобно и физички Копчиња : /ИСКЛУЧУВАЊЕ, режим на смена, вшмукување моќ на вредноста (+/-) Карактеристики : Софистицирани и супер тивок воздушна пумпа(моторни), ниско ниво на бучава, мала големина, компактен дизајн, пренослив, со рачка во врвот, лесен за носење, LCD дисплеј, 60 минути темпиран исклучување, напојува преку 4 х АА батерија или адаптер Додатоци : анти-прашина капа, шише, шишето капа, брадавица, маска, шише стојат, силикони инка, три начин конектор, силикони petal, цевки, главна единица, адаптер Забелешка : ве Молиме погледнете го упатството за корисникот за детали Пакет Содржина : 1 x Градите пумпа сет 1 x Главната единица 1 x адаптер(НИ приклучок) 1 x англиски јазик прирачник Во оригиналниот пакет материјал на градите пумпа GL градите пумпа е направен од водечките меѓународни PP материјал,мека текстура, добра цврстина.

Основните својства

Додатоци на производот