ZGmaxCL Дијамант Сликарство DIY за Возрасни &засилувач; Деца Целосна Вежба Цвеќиња И Вазни Дијамант Големи Димензии Ѕид Уметност Декор 35.4 x 19.7 инчен

ZGmaxCL Дијамант Сликарство DIY за Возрасни &засилувач; Деца Целосна Вежба Цвеќиња И Вазни Дијамант Големи Димензии Ѕид Уметност Декор

Това е достапна
DEN 446.40
Количина на стоки:

5д Големи Димензии Завршеното уметничко дело е посјајно и поживописно ZGMAXCL 5d дијамантско сликарство со големи димензии, доволно големо за да прикаже детали за сликата. Дијамантското сликарство со големи димензии е луксузна декорација. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДИЈАМАНТИ●површината на дијамантот има 26 аспекти кои изгледаат сјајни и никогаш нема да исчезнат. Новата Генерација На Магија Круг Дијамант, 26 Аспекти Иновации, 360 Степени Рефракција Дијамант Чиста Боја, Висок Квалитет На Процесот На Производство, Без Додадена Боја Во Прав, Боја Постојаност Одделение 8, Отпорност На Оксидација, Отпорност На Зрачење, Долго Време Не Бледнеат. ●Радост на Животот q Diy Дијамант сликарство СО семејства или пријатели, идеја подарок За Божиќ,благодарам давање ,роденден. Сликањето со дијаманти може да се обеси во спалната соба, трпезаријата, кујната, работната соба, домот, канцеларијата, хотелот, барот и многу повеќе. €HD Платно Q високо јасно водоотпорно сликарство, платно без набори, нетоксични, невкусни, 5d дијамантски уметнички комплети е висококвалитетно целосно дијамантско лепливо платно. ③УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА ќе Ви вратиме или ќе испратиме нов пакет. Не треба да се грижите за недостатокот на дијаманти. Секој дијамантски уметнички комплети доаѓа со повеќе дополнителни дијамантски вежби отколку што ви треба. 5д Големи Димензии Завршеното уметничко дело е посјајно и поживописно. ZGMAXCL 5d дијамантско сликарство со големи димензии, доволно големо за да прикаже детали за сликата. Дијамантското сликарство со големи димензии е луксузна декорација. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДИЈАМАНТИ●површината на дијамантот има 26 аспекти кои изгледаат сјајни и никогаш нема да исчезнат. Новата Генерација На Магија Круг Дијамант, 26 Аспекти Иновации, 360 Степени Рефракција Дијамант Чиста Боја, Висок Квалитет На Процесот На Производство, Без Додадена Боја Во Прав, Боја Постојаност Одделение 8, Отпорност На Оксидација, Отпорност На Зрачење, Долго Време Не Бледнеат. ●Радост на Животот q Diy Дијамант сликарство СО семејства или пријатели, идеја подарок За Божиќ,благодарам давање ,роденден.

Основните својства

Додатоци на производот