ГИХЕНХАО 42 Ролс Цветни Злато Ваши Лента Во Собата, Пролет Цвеќиња Ваши Лента Растенија Маскирање Лента Во Собата, Слаби Декоративни Маскирање Ваши Ленти ЗА САМ Зан?

ГИХЕНХАО 42 Ролс Цветни Злато Ваши Лента Во Собата, Пролет Цвеќиња Ваши Лента Растенија Маскирање Лента Во Собата, Слаби Декоративни

Това е достапна
DEN 111.84
Количина на стоки:

?`+Пакување ќе добиете 42 ролни, 6 Ролни од 9/16" (15мм) широк, 12 Ролни од 5/16" (7,5 мм) широк и 24 Ролни од 1/8 " (3мм) ?●Дизајн На цвеќе} овие ленти за пролетна декорација се инспирирани од природата. Тоа е најистакнатата форма на културно изразување и топол дизајн. ?●Големина и Дизајн®оваа природа дизајн на цветни модели ваши лента со печатена златна фолија (6 ролни х 15мм + 12 ролни х ширина 7,5 мм+24 ролсх 3мм). ?€Висок Квалитет Q Оваа лента за маскирање ги користи традиционалните занаети и хартија со мека површина и трајна боја, лесно можете да ја искинете или исечете. ?`+Повеќекратна Употреба Лентата може да се користи за украсување дневници, прирачници, дневници за куршуми или хартија за завиткување подароци или дури и да се комбинира со проѕирен лак за нокти. Тие се толку кул!. Боја : Цветни Злато Ваши Лента Сет18 Ролни + Слаби Ваши Лента 24 Ролни Спецификации Материјал : Изработен од природни суровини, со висококвалитетен принт од златна фолија. Големина : 9/16" (15мм),5/16" (7,5 мм) ,1/8" (3мм) Количина : 42 Пакет Вклучува : 6 Ролни од 9/16" (15мм) широк 12 Ролни од 5/16" (7,5 мм) широк 24 Ролни од 1/8" (3мм)широк Забелешка : кога засега не треба да користите лента за перење, можете да ја вратите во мала кутија за да може следниот пат извадете го за употреба.

Основните својства

Додатоци на производот