6 Парчиња - Антички Злато Турција Круга Средно Крило Пердуви Пердуви Ноќта На Вештерките Косплеј Костим Снабдување | Месечината Пердув

6 Парчиња - Антички Злато Турција Круга Средно Крило Пердуви Пердуви Ноќта На Вештерките Косплеј Костим Снабдување | Месечината Пердув

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Во овој пакет ќе има 3 лево закривување и 3 парчиња секундарни пердуви на крилата на десната кривина Стариот злато турција круг пердуви крило пердуви и се околу 10-12 инчи во должина и 1-1/2 до 2 инчи широк. Некои проветрување или испарување за да бидете сигурни дека пердувите ќе се шират 100% . Паробродот за облека работи добро со пердуви спакувани или згмечени. Сад Продавачот - Спакувани и брод Од Вентура, Калифорнија. Нарачка од 12 часот ПСТ М-Ф за истиот ден пратка. Затворени викенди и национални празници. Оваа листа е за 6 парчиња античко злато турција круг пердуви крило пердуви и се околу 10-12 инчи во должина и 1-1/2 до 2 инчи широк. Во овој пакет ќе има 3 лево закривување и 3 парчиња секундарни пердуви на крилата на десната кривина. Не сите пердуви се совршени бидејќи се спакувани по тежина и ќе бараат малку проветрување или испарување за да бидете сигурни дека пердувите ќе се рашират 100% . Паробродот за облека работи добро со пердуви спакувани или згмечени. Некои кастри на врвот на пердувите, исто така, може да бидат потребни во зависност од вашите желби. Сите пердуви варираат во форми и големини. Ширината на овие пердуви ги прави уметник омилен за сликање или цртање.

Основните својства

Додатоци на производот