Оган Пламен Череп Дијамант Сликарство Колекции 5D DIY Целосна Вежба Кристал Уметности Ѕид Декор за Возрасни 8x12

Оган Пламен Череп Дијамант Сликарство Колекции 5D DIY Целосна Вежба Кристал Уметности Ѕид Декор за Возрасни 8x12

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силен вискозитет, не е лесно да падне и има светли бои и не е лесно да исчезне. САМОСТОЈНО може да ја подобри вашата практична способност, моделот е модерен, а готовиот производ ќе биде одлична декорација на ѕидот. Совршен за Роденден, Свадба, Ден На Таткото, Ден На Мајката, Велигден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Одличен подарок за пријателите, семејството итн. Убава декорација на ѕид за дома или продавница. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро и ќе ви дадеме совршено искуство за купување. Вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Хемиска ткаенина. Калта за дупчење има силен вискозитет, не е лесно да падне и има светли бои и не е лесно да исчезне. САМОСТОЈНО може да ја подобри вашата практична способност, моделот е модерен, а готовиот производ ќе биде одлична декорација на ѕидот. Совршен за Роденден, Свадба, Ден На Таткото, Ден На Мајката, Велигден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Одличен подарок за пријателите, семејството итн. Убава декорација на ѕид за дома или продавница. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро и ќе ви дадеме совршено искуство за купување.

Основните својства

Додатоци на производот