Замихалаа 10/100 парчиња Тврди Пердуви ОД Гуска САМОСТОЈНИ Пердуви ЗА Изработка На Накит Игла Свадба Декорација Шапка Плуми Додатоци 13-20см-Сиви Пердуви-50 парчиња

Замихалаа 10/100 парчиња Тврди Пердуви ОД Гуска САМОСТОЈНИ Пердуви ЗА Изработка На Накит Игла Свадба Декорација Шапка Плуми Додатоци

Това е достапна
DEN 422.40
Количина на стоки:

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно. Ве молиме изберете внимателно пред да ја поставите вашата нарачка! Производите имаат суштински дизајн на пердуви, кој може да се користи за накит од пердуви, украси од пердуви и изработка на пердуви. Сите наши пердуви се природни.Можете да го користите убавиот пердув за да направите различни ракотворби. Производите со квинтесенцијален дизајн на пердуви, може да се користат за накит од пердуви, украси од пердуви и изработка на пердуви. Следниве Пердуви за се одлични за сите видови занаети. Стф и флексибилните пердуви се популарни за украсување капи и Додатоци ЗА клипови сам!. Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите. кликнете КУПИ СЕГА И ви треба каква било поддршка, слободно контактирајте не во секое време. 10/100 парчиња Тврди пердуви ОД Гуска САМОСТОЈНИ пердуви ЗА изработка на накит игла свадба декорација шапка сливи додатоци 13-20см Боја : Бела, Црна, Жолта, Портокалова, Розова,Розова, Црвена, Езеро Сина Употреба : САМОСТОЈНИ додатоци за накит пердуви За занаети И свадбена декорација Должина На облаците : 13-20см-5-8инч.

Основните својства

Додатоци на производот