Ксием Алатки Студио Алатки Крајна Мека Украсување Ребра, Во Собата Б

Ксием Алатки Студио Алатки Крајна Мека Украсување Ребра, Во Собата Б

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Меки украсни ребра во четири различни модели, секоја шема во 3 различни големини Може да се користи за текстура на која било податлива површина, вклучувајќи глина, густо лизгање и многу повеќе. Совршен за додавање текстура на керамика, стакло, торта, платно и ѕидови. Алатки За Студио ксием меките комплети за украсување ребра (Сет А, Сет Б и Сет Ц) се крајните алатки за украсување. Секој сет има 4 различни модели со 3 различни големини на секое ребро. Комбинирањето комплети се отвора за бескрајни можности и забава.

Основните својства

Додатоци на производот